Bez kategorii

Sukienki na wieczorowe wyjścia

W szafie każdej kobiety powinna się znaleźć chociaż jedna sukienka na specjalne okazje. Niektóre fasony i kolorystyka będą tak uniwersalne, że moda na nie nie będzie przemijać, mimo upływu czasu. Warto więc wiedzieć, jak wybrać idealną sukienkę na wielkie wyjścia.

Jeśli sukienka wieczorowa, to jaka?

Każda kobieta chce czasem wyglądać wyjątkowo. Okazją może być jakieś większe wyjście, np. do teatru, opery, wesele u najbliższych czy też ślub przyjaciółki.

Sklepy oferują mnogość fasonów i kolorystyki. Mamy sukienki długie, krótkie, w zależności od naszych upodobań i predyspozycji. Kobiety należące do grona puszystych powinny zwrócić szczególną uwagę na to, jaki krój na siebie zakładają. Tym bardziej, że niektóre fasony mogą wyszczuplić, a inne pogrubić damską sylwetkę.

A może kolory jesieni?

Bardzo modne w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 będą zestawienia kolorystyczne w dużej części inspirowane naturą i zmieniającą się aurą. Ognista czerwień zawsze będzie atrakcyjnie wyglądać, zarówno w zestawieniach z innymi kolorami jesieni, np. kobaltowym, jak i w stylizacji typu total look.

sukienki na jesień

Kolory 2018 to bogata paleta głębokich barw przywołująca jesienne liście, upierzenie ptaków oraz oddająca kolorystykę zmierzchu. Nie brakuje również barw łatwych do noszenia niezależnie od pory roku. To piękny odcień granatu, zgaszona biel, szarość, beż i ciepły brąz. 

Sezon 2018/2019 to także sezon indywidualistów i osób przełamujących schematy. Na wybiegach znanych projektantów mody królować będą też barwy mniej oczywiste – na uwagę zasługują przede wszystkim, ostry żółto-zielony odcień Limeligt oraz Crocus Petal, lekki i wyrafinowany kolor kojarzony dotąd z wiosennym sezonem.

Nie bójmy się kolorów, np. szmaragdowa sukienka jest teraz na szczycie listy najchętniej wybieranych  kolorów. Szlachetne odcienie zieleni, butelkowy oraz właśnie szmaragdowy, pięknie harmonizują z niemal każdym typem urody. Jeśli masz wątpliwości, warto przymierzyć kilka odcieni tegoż koloru, od morskiego szmaragdu egzotycznych mórz, po butelkowo-zielony kolor liści i mchu. Jakie fasony? Nawet najprostszy będzie wyglądać elegancko w wieczorowych kreacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *