Bez kategorii

Poczuj się jak księżniczka!

Kobieta lubi czuć się atrakcyjna zarówno w swoim ciele, jak i stroju. Zastanówmy się więc… Prosta czy wzorzysta? Mała czarna, bombka czy jednak rybka? Mowa oczywiście o najlepszej przyjaciółce każdej kobiety, czyli… sukience!

Sukienka, ach ta sukienka…

Jako nieodłączna towarzyszka kobiet sukienka sprawdza się w każdej sytuacji – zarówno gdy chcemy się czuć swobodnie, jak i zabłysnąć podczas różnych uroczystości. To dzięki niej stajemy się księżniczkami. 

Odpowiednia sukienka, czyli…

Często zastanawiamy się nad tym, od czego zależy wybór sukienki na różne okazje. Prawda jest jednak taka, że aby znaleźć odpowiednią sukienkę, wcale nie musimy się znać na modzie ani za każdym razem radzić się stylistki. Odpowiednia sukienka to ta, w której się dobrze czujemy i która pasuje do naszej figury.

Gruszka czy jabłko?

Wbrew pozorom nie chodzi o owoc, ale o… figurę. To od jej rodzaju w głównej mierze zależy to, z którą sukienką powinnyśmy udać się do kasy. Jeśli chcemy być pewne, że sukienka będzie na nas dobrze leżała, musimy zastanowić się nad tym, jaką mamy figurę – wówczas podkreślimy wszystkie kobiece atuty, a niedoskonałości znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Na spacer i na wesele

Wybór sukienki na różne okazje często urasta do rangi wyzwania. Każda z nas chciałaby jednocześnie wyglądać wystrzałowo i dobrze się czuć. Kiedy idziemy na letni spacer, stawiamy na lekkość i kolory. Kłopot pojawia się wtedy, gdy wybieramy się na uroczystość. Nie istnieje co prawda żadna niepodważalna reguła, jedno jest jednak pewne – najlepiej sprawdzą się sukienki proste i eleganckie. Są uniwersalne i nigdy nie wyjdą z mody. A dzięki nieśmiertelnej koronce z pewnością nie zostaniemy niedostrzeżone.

Nie tylko sukienka

Pamiętajmy, że sukienka to tylko część stroju – równie istotne są dodatki. Dobierzmy je jednak rozważnie, gdyż z błyskotkami bywa różnie… Zadbajmy też o to, by wybrać buty wygodne i pasujące do sukienki. Poprośmy o opinię przyjaciółkę – ona zawsze wesprze nas dobrą radą.

Aby wybrać dla siebie idealną sukienkę na każdą okazję, zajrzyj na stronę: https://e-sukienki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *