Bez kategorii

Nie tylko od święta

Kto powiedział, że po sukienki najlepiej sięgać tylko od święta? Czasy, gdy utożsamiano je głównie z krępującym ruchy, mało wygodnym elementem garderoby, już dawno odeszły w zapomnienie. Dziś wybór wygodnych, a zarazem zmysłowych i podkreślających kobiece wdzięki kreacji może przywrócić nas o zawrót głowy.

Czas pokazać nogi!

Wiosna i lato to idealny moment, aby porzucić ciężkie spodnie na rzecz lekkich i zwiewnych sukienek. I bardzo dobrze – w sukience każda kobieta wygląda ładnie i wyjątkowo. Możemy je nosić bez względu na pogodę czy sytuację. Sukienki codzienne powinny być dopasowane, a zarazem wygodne. Charakteryzują się przede wszystkim nieskomplikowanym, luźnym krojem, który nie utrudnia wykonywania codziennych czynności, a przy tym pozwala nam wyglądać pięknie i czuć się kobieco. Dzięki szerokiej ofercie, możemy wybrać modele nie tylko te najbardziej odpowiednie do naszej figury, ale również charakteru i upodobań.

 

Nie podążajmy jednak ślepo za modą. Wybierajmy więc tylko te sukienki, w których nie tylko  fantastycznie wyglądamy, ale również dobrze się czujemy. Sukienki mają przecież uwydatniać nasze atuty i ukrywać mankamenty. Pamiętamy też, że sukienki codzienne sprawdzą się idealnie w wieczorowym wydaniu. Wystarczy, że zmienimy buty na bardziej eleganckie, dobierzemy odpowiednie dodatki i możemy ruszać w miasto. Dzięki drobnym zabiegom nikt z pewnością nie uwierzy, że to ta sama sukienka, którą miałyśmy na sobie przed kilkoma dniami w pracy!

Co jest najmodniejsze?

Chcąc być na topie powinnyśmy postawić na sukienki zawierające wielorakie motywy i printy. Latem królować będą najróżniejsze wzory: cętki, groszki, paski i kratka. Największym hitem będą jednak kwiaty. Jeśli chodzi o kolory, to najlepiej postawić na sukienki w barwach pastelowych, ale tylko tych chłodnych i lodowych. Do tego ponadczasowa są: czerń, biel, szarość, beż i granat. Decydując się jednak na jednolite modele i gładkie faktury pozwólmy sobie na odrobinę oryginalności w postaci dodatków. A gdy kolejnego ranka staniemy przed szafą zastanawiając się, co wybrać – sukienkę czy spodnie, przypomnijmy sobie, że tylko sukienki gwarantują lepsze samopoczucie każdego dnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *